Karmed MHRS Doktor Çalışma Cetveli

KONYA BEYHEKİM DEVLET HASTANESİ Doktor Çalışma Cetveline HOŞGELDİNİZ...

Herhangi bir kriter belirtmediğiniz durumlarda günün çalışma cetveli listelenecektir.

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Branşı Doktor Adı Soyadı
Bölümü Servis Adı Ad Soyad Tarih Saat Açıklama
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.16 Uzm.Dr.BARIŞ CAN ÜNAL 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.16 Uzm.Dr.BARIŞ CAN ÜNAL 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.16 Uzm.Dr.BARIŞ CAN ÜNAL 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.16 Uzm.Dr.BARIŞ CAN ÜNAL 19.10.2021 13:30-17:00 Heyet
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 1 Uzm.Dr.BELGİN KARAKAYA 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 15 Uzm.Dr.ÇAĞDAŞ KUNT 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.12 Uzm.Dr.DURAN OLGAÇ 19.10.2021 08:00-17:00 İdari Görev
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 5 Uzm.Dr.KAZİM YILDIRIM 19.10.2021 08:00-17:00 Yıllık İzin
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 6 Uzm.Dr.MEHMET BARAN 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL. 18 Uzm.Dr.ÖZGÜR ÖCAL 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL.10 Uzm.Dr.SERAP SEZER 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
İç Hastalıkları DAHİLİYE POL 19 Uzm.Dr.ŞAKİR TORUN 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Aile Hekimliği AİLE HEKİMLİĞİ UZMANLIĞI POLİKLİNİĞİ Doc.Dr.İBRAHİM SOLAK 19.10.2021 08:00-17:00 Yoğun Bakım
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 2 Uzm.Dr.BÜŞRA ATILGAN 19.10.2021 08:00-17:00 Ücretsiz İzinli
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 3 Uzm.Dr.HATİCE BAŞODA 19.10.2021 08:00-17:00 Ücretsiz İzinli
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 4 Uzm.Dr.MÜMTAZ TAHİR SEÇKİNLİ 19.10.2021 08:00-17:00 Konsültasyon
Alerji Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 5 Uzm.Dr.SELVER CAN 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Alkol ve Madde Bağımlılığı YAZIR AMATEM KLİNİĞİ 2 Uzm.Dr.ERDİNÇ ÇİÇEK 19.10.2021 08:00-11:00 Muayene
Alkol ve Madde Bağımlılığı YAZIR AMATEM KLİNİĞİ 2 Uzm.Dr.ERDİNÇ ÇİÇEK 19.10.2021 11:00-17:00 Konsültasyon
Alkol ve Madde Bağımlılığı YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 8 Uzm.Dr.MÜNİR KARAASLAN 19.10.2021 08:00-17:00 Poliklinik Değişikliği
Alkol ve Madde Bağımlılığı YAZIR AMATEM KLİNİĞİ 8 Uzm.Dr.SEVDENUR CANSIZ 19.10.2021 08:00-17:00 Poliklinik Değişikliği
Beyin ve Sinir Cerrahisi BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ POL 2 Op.Dr.MEHMET SİRKECİ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Beyin ve Sinir Cerrahisi BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ POL 2 Op.Dr.MEHMET SİRKECİ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Beyin ve Sinir Cerrahisi BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ POL 2 Op.Dr.MEHMET SİRKECİ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Beyin ve Sinir Cerrahisi BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ POL 2 Op.Dr.MEHMET SİRKECİ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Beyin ve Sinir Cerrahisi BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ POL 2 Op.Dr.MEHMET SİRKECİ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Covid Aşı Covid Aşı 19.10.2021 19:00-23:50 Covid-19 Aşı
Çocuk Alkol Ve Madde Bağ. ÇOCUK RUH SAĞLIĞI ÇAMATEM KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.FUNDA ÖZTÜRK 19.10.2021 08:00-17:00 Poliklinik Değişikliği
Çocuk Alkol Ve Madde Bağ. ÇOCUK RUH SAĞLIĞI ÇAMATEM KLİNİĞİ 2 Uzm.Dr.YUSUF GÜREL 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Çocuk Cerrahisi ÇOCUK CERRAHİ POL. Uzm.Dr.ÇİĞDEM ERYİĞİT 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 2 Uzm.Dr.AYŞE TAŞ 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL.12 Uzm.Dr.BURCU GÖK ERDOĞAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL.12 Uzm.Dr.BURCU GÖK ERDOĞAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL.12 Uzm.Dr.BURCU GÖK ERDOĞAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL.12 Uzm.Dr.BURCU GÖK ERDOĞAN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL.12 Uzm.Dr.BURCU GÖK ERDOĞAN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 14 Uzm.Dr.EBRU BULDU ELMAS 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 3 Uzm.Dr.FATMA NUR DEMİRKOL 19.10.2021 08:00-17:00 Ücretsiz İzinli
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 8 Uzm.Dr.FATMA SARGIN 19.10.2021 08:00-17:00 Konsültasyon
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 4 Uzm.Dr.FATMA ŞAMLIOĞLU 19.10.2021 08:00-17:00 Nöbet
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 13 Uzm.Dr.GÜLDEN ÜNVER 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 13 Uzm.Dr.GÜLDEN ÜNVER 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 13 Uzm.Dr.GÜLDEN ÜNVER 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 13 Uzm.Dr.GÜLDEN ÜNVER 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 13 Uzm.Dr.GÜLDEN ÜNVER 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 5 Uzm.Dr.HASAN ARİF İSTANBULLU 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL.11 Uzm.Dr.NURCAN KOLANCALI 19.10.2021 08:00-17:00 Yıllık İzin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr.ÖZGE KÜÇÜKÖDÜK 19.10.2021 08:00-17:00 Ücretsiz İzinli
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 7 Uzm.Dr.SADİYE SERT 19.10.2021 08:00-17:00 Yıllık İzin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL.10 Uzm.Dr.SERKAN MUTLU 19.10.2021 08:00-17:00 Ücretsiz İzinli
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 9 Uzm.Dr.ŞERİFE KARAÇAL SAY 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 9 Uzm.Dr.ŞERİFE KARAÇAL SAY 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 9 Uzm.Dr.ŞERİFE KARAÇAL SAY 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 9 Uzm.Dr.ŞERİFE KARAÇAL SAY 19.10.2021 13:30-14:30 Muayene
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ÇOCUK POL 9 Uzm.Dr.ŞERİFE KARAÇAL SAY 19.10.2021 14:30-17:00 Heyet
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve YAZIR ÇOCUK RUH SAĞLIĞI HASTALIKLARI POL. Uzm.Dr.FUNDA ÖZTÜRK 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve YAZIR ÇOCUK RUH SAĞLIĞI HASTALIKLARI POL. Uzm.Dr.FUNDA ÖZTÜRK 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve YAZIR ÇOCUK RUH SAĞLIĞI HASTALIKLARI POL. Uzm.Dr.FUNDA ÖZTÜRK 19.10.2021 12:00-17:00 Poliklinik Değişikliği
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve YAZIR ÇOCUK RUH SAĞLIĞI HASTALIKLARI POL.2 Uzm.Dr.YUSUF GÜREL 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 1 Uzm.Dr.METİN ÖZASLAN 19.10.2021 08:00-17:00 Yıllık İzin
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 3 Uzm.Dr.ZEYNEP OLCAY AKGÜL 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 3 Uzm.Dr.ZEYNEP OLCAY AKGÜL 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 3 Uzm.Dr.ZEYNEP OLCAY AKGÜL 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 3 Uzm.Dr.ZEYNEP OLCAY AKGÜL 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 3 Uzm.Dr.ZEYNEP OLCAY AKGÜL 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 4 Uzm.Dr.ZÜBEYDE TEKİN KURKU 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 4 Uzm.Dr.ZÜBEYDE TEKİN KURKU 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 4 Uzm.Dr.ZÜBEYDE TEKİN KURKU 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 4 Uzm.Dr.ZÜBEYDE TEKİN KURKU 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Deri ve Zührevi Hastalıkları CİLDİYE POLK. 4 Uzm.Dr.ZÜBEYDE TEKİN KURKU 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 1 Op.Dr.ALİ İHSAN TUĞRUL 19.10.2021 08:00-17:00 Yıllık İzin
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 7 Uzm.Dr.EREN İMAMOĞLU 19.10.2021 08:00-17:00 Ameliyatta
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 8 Uzm.Dr.OĞUZ DAŞBADEM 19.10.2021 08:00-17:00 Heyet
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
El Cerrahisi(Ortopedi ve Travm ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 1 Uzm.Dr.ABDÜSSELAM ULU 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 2 Uzm.Dr.BÜŞRA ATILGAN 19.10.2021 08:00-17:00 Ücretsiz İzinli
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 3 Uzm.Dr.HATİCE BAŞODA 19.10.2021 08:00-17:00 Ücretsiz İzinli
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 4 Uzm.Dr.MÜMTAZ TAHİR SEÇKİNLİ 19.10.2021 08:00-17:00 Konsültasyon
Enfeksiyon Hastalıkları ENFEKSİYON HASTALIKLARI POL 5 Uzm.Dr.SELVER CAN 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.AYŞE GÜLEÇ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.AYŞE GÜLEÇ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.AYŞE GÜLEÇ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.AYŞE GÜLEÇ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.AYŞE GÜLEÇ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 8 Uzm.Dr.FATMA KARAAĞAÇ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 8 Uzm.Dr.FATMA KARAAĞAÇ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 8 Uzm.Dr.FATMA KARAAĞAÇ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 8 Uzm.Dr.FATMA KARAAĞAÇ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 8 Uzm.Dr.FATMA KARAAĞAÇ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 11 Uzm.Dr.LEVENT TEKİN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 11 Uzm.Dr.LEVENT TEKİN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 11 Uzm.Dr.LEVENT TEKİN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 11 Uzm.Dr.LEVENT TEKİN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 11 Uzm.Dr.LEVENT TEKİN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 3 Uzm.Dr.LÜTFİYE PARLAK 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 3 Uzm.Dr.LÜTFİYE PARLAK 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 3 Uzm.Dr.LÜTFİYE PARLAK 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 3 Uzm.Dr.LÜTFİYE PARLAK 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 3 Uzm.Dr.LÜTFİYE PARLAK 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 4 Uzm.Dr.MEHTAP HOŞAVCI 19.10.2021 08:00-17:00 Raporlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 2 Uzm.Dr.NESLİHAN SORAN 19.10.2021 08:00-17:00 Heyet
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 13 Uzm.Dr.PINAR KAPLAN ÖZER 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 13 Uzm.Dr.PINAR KAPLAN ÖZER 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 13 Uzm.Dr.PINAR KAPLAN ÖZER 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 13 Uzm.Dr.PINAR KAPLAN ÖZER 19.10.2021 13:30-17:00 Heyet
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 14 Uzm.Dr.RAMAZAN YILMAZ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 14 Uzm.Dr.RAMAZAN YILMAZ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 14 Uzm.Dr.RAMAZAN YILMAZ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 14 Uzm.Dr.RAMAZAN YILMAZ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 14 Uzm.Dr.RAMAZAN YILMAZ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 15 Uzm.Dr.SAVAŞ KARPUZ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 15 Uzm.Dr.SAVAŞ KARPUZ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 15 Uzm.Dr.SAVAŞ KARPUZ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 15 Uzm.Dr.SAVAŞ KARPUZ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 15 Uzm.Dr.SAVAŞ KARPUZ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 14 Uzm.Dr.SERHAT GÖKHAN KAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 14 Uzm.Dr.SERHAT GÖKHAN KAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 14 Uzm.Dr.SERHAT GÖKHAN KAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 14 Uzm.Dr.SERHAT GÖKHAN KAN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon FİZİK TEDAVİ POL. 14 Uzm.Dr.SERHAT GÖKHAN KAN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon YAZIR FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ 7 Uzm.Dr.TUBA YILDIRIM GÜNAY 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Genel Cerrahi GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 2 Op.Dr.CEYHUN PEKİN 19.10.2021 08:00-17:00 Ameliyatta
Genel Cerrahi GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 11 Uzm.Dr.DAVUT YILMAZ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Genel Cerrahi GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 11 Uzm.Dr.DAVUT YILMAZ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Genel Cerrahi Genel Cerrahi Uzm.Dr.MUSTAFA BAĞCIOĞLU 19.10.2021 08:00-17:00 Evde Sağlık Hizmetleri
Genel Cerrahi Genel Cerrahi Uzm.Dr.YUNUS AĞRALI 19.10.2021 08:00-17:00 İdari Görev
Genel Cerrahi GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 9 Op.Dr.ZAFER CENSUR 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Genel Cerrahi GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 9 Op.Dr.ZAFER CENSUR 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Genel Cerrahi GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 9 Op.Dr.ZAFER CENSUR 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Genel Cerrahi GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 9 Op.Dr.ZAFER CENSUR 19.10.2021 13:30-14:30 Muayene
Genel Cerrahi GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 9 Op.Dr.ZAFER CENSUR 19.10.2021 14:30-17:00 Heyet
Göğüs Cerrahisi GÖĞÜS CERRAHİ POLİKLİNİĞİ Uzm.Dr.MUSTAFA GÜLTEKİN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Göğüs Cerrahisi GÖĞÜS CERRAHİ POLİKLİNİĞİ Uzm.Dr.MUSTAFA GÜLTEKİN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Göğüs Cerrahisi GÖĞÜS CERRAHİ POLİKLİNİĞİ Uzm.Dr.MUSTAFA GÜLTEKİN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Göğüs Cerrahisi GÖĞÜS CERRAHİ POLİKLİNİĞİ Uzm.Dr.MUSTAFA GÜLTEKİN 19.10.2021 13:30-17:00 Yoğun Bakım
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 2 Uzm.Dr.AYŞE GÜL ÇALLI 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 3 Uzm.Dr.EBRU ERDEM 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 9 Uzm.Dr.FAYSAL DUKSAL 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 9 Uzm.Dr.FAYSAL DUKSAL 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 9 Uzm.Dr.FAYSAL DUKSAL 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 9 Uzm.Dr.FAYSAL DUKSAL 19.10.2021 13:30-17:00 Heyet
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 4 Uzm.Dr.ÖZNUR GÜVENÇ UZUNAY 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 4 Uzm.Dr.ÖZNUR GÜVENÇ UZUNAY 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 4 Uzm.Dr.ÖZNUR GÜVENÇ UZUNAY 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 4 Uzm.Dr.ÖZNUR GÜVENÇ UZUNAY 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 4 Uzm.Dr.ÖZNUR GÜVENÇ UZUNAY 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 5 Uzm.Dr.SELİM KAHRAMAN 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 11 Uzm.Dr.SERKAN YAVUZ 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Göğüs Hastalıkları GÖĞÜS POL. 12 Uzm.Dr.TEZAY KOVAN 19.10.2021 08:00-17:00 Yoğun Bakım
Göz Hastalıkları GÖZ POL. 6 Op.Dr.GÜNSU DENİZ MİRZA 19.10.2021 08:00-17:00 İdari İzin
Göz Hastalıkları GÖZ POL. 3 Op.Dr.İDRİS ÖNCEL 19.10.2021 08:00-17:00 Heyet
Göz Hastalıkları GÖZ POL. 8 Uzm.Dr.MEVLÜT CELAL ÖCAL 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Göz Hastalıkları GÖZ POL. 5 Op.Dr.SİBEL İLDAN TOĞAN 19.10.2021 08:00-17:00 Yıllık İzin
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.16 Uzm.Dr.BARIŞ CAN ÜNAL 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.16 Uzm.Dr.BARIŞ CAN ÜNAL 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.16 Uzm.Dr.BARIŞ CAN ÜNAL 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.16 Uzm.Dr.BARIŞ CAN ÜNAL 19.10.2021 13:30-17:00 Heyet
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 1 Uzm.Dr.BELGİN KARAKAYA 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 15 Uzm.Dr.ÇAĞDAŞ KUNT 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 2 Uzm.Dr.DİLEK ARICIGİL 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.12 Uzm.Dr.DURAN OLGAÇ 19.10.2021 08:00-17:00 İdari Görev
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 5 Uzm.Dr.KAZİM YILDIRIM 19.10.2021 08:00-17:00 Yıllık İzin
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 6 Uzm.Dr.MEHMET BARAN 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.17 Uzm.Dr.MERVE YILMAZ KARS 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 7 Uzm.Dr.MUSTAFA TOĞAN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL. 18 Uzm.Dr.ÖZGÜR ÖCAL 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL.10 Uzm.Dr.SERAP SEZER 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Hemodiyaliz Kliniği DAHİLİYE POL 19 Uzm.Dr.ŞAKİR TORUN 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 3 Op.Dr.GÜLŞAH ALKAN DEMİR 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 3 Op.Dr.GÜLŞAH ALKAN DEMİR 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 3 Op.Dr.GÜLŞAH ALKAN DEMİR 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 3 Op.Dr.GÜLŞAH ALKAN DEMİR 19.10.2021 13:30-15:50 Muayene
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 3 Op.Dr.GÜLŞAH ALKAN DEMİR 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 4 Op.Dr.RUKİYE ÖZÇELİK TEPE 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 4 Op.Dr.RUKİYE ÖZÇELİK TEPE 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 4 Op.Dr.RUKİYE ÖZÇELİK TEPE 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 4 Op.Dr.RUKİYE ÖZÇELİK TEPE 19.10.2021 13:30-15:50 Muayene
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 4 Op.Dr.RUKİYE ÖZÇELİK TEPE 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Kadın Hastalıkları ve Doğum KADIN HASTALIKLARI POL 7 Op.Dr.ZAHİDE ASOĞLU 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Kalp ve Damar Cerrahisi KALP DAMAR CERRAHİ POL - 3 Uzm.Dr.NAZAN BİTİR 19.10.2021 08:00-17:00 Raporlu
Kalp ve Damar Cerrahisi KALP DAMAR CERRAHİ POL - 3 Uzm.Dr.NAZAN BİTİR 19.10.2021 08:00-17:00 Raporlu
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.M.AZMİ EYİOL 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.M.AZMİ EYİOL 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.M.AZMİ EYİOL 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.M.AZMİ EYİOL 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.M.AZMİ EYİOL 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 8 Uzm.Dr.MUSTAFA ORDUKAYA 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 8 Uzm.Dr.MUSTAFA ORDUKAYA 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 8 Uzm.Dr.MUSTAFA ORDUKAYA 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 8 Uzm.Dr.MUSTAFA ORDUKAYA 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 8 Uzm.Dr.MUSTAFA ORDUKAYA 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 2 Uzm.Dr.OSMAN KARAMAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 2 Uzm.Dr.OSMAN KARAMAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 2 Uzm.Dr.OSMAN KARAMAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 2 Uzm.Dr.OSMAN KARAMAN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 2 Uzm.Dr.OSMAN KARAMAN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Kardiyoloji KARDİYOLOJİ POL. 4 Uzm.Dr.SAMİ ŞAHİN 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 1 Op.Dr.ALİ RIZA ULUTAŞ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 1 Op.Dr.ALİ RIZA ULUTAŞ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 1 Op.Dr.ALİ RIZA ULUTAŞ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 1 Op.Dr.ALİ RIZA ULUTAŞ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 1 Op.Dr.ALİ RIZA ULUTAŞ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 2 Op.Dr.HACI FATİH ÇAĞLAK 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 2 Op.Dr.HACI FATİH ÇAĞLAK 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 2 Op.Dr.HACI FATİH ÇAĞLAK 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 2 Op.Dr.HACI FATİH ÇAĞLAK 19.10.2021 13:30-14:30 Muayene
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 2 Op.Dr.HACI FATİH ÇAĞLAK 19.10.2021 14:30-17:00 Heyet
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 8 Uzm.Dr.HAKAN ÇETİNKAYA 19.10.2021 08:00-17:00 İdari Görev
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 3 Op.Dr.ORHAN DEMİRBAŞ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 3 Op.Dr.ORHAN DEMİRBAŞ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 3 Op.Dr.ORHAN DEMİRBAŞ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 3 Op.Dr.ORHAN DEMİRBAŞ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 3 Op.Dr.ORHAN DEMİRBAŞ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 4 Op.Dr.OSMAN GÜL 19.10.2021 08:00-17:00 Ameliyatta
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 6 Op.Dr.YASEMİN GÖNÜL 19.10.2021 08:00-17:00 Heyet
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 7 Op.Dr.YUSUF BARAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 7 Op.Dr.YUSUF BARAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 7 Op.Dr.YUSUF BARAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 7 Op.Dr.YUSUF BARAN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları KBB POL. 7 Op.Dr.YUSUF BARAN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.AHMET KÜÇÜK 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.AHMET KÜÇÜK 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.AHMET KÜÇÜK 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.AHMET KÜÇÜK 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 1 Uzm.Dr.AHMET KÜÇÜK 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 2 Uzm.Dr.HATİCE DEMİREL 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 3 Uzm.Dr.İLKER BEBEK 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 4 Uzm.Dr.ORUÇ ŞAHİN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 4 Uzm.Dr.ORUÇ ŞAHİN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 4 Uzm.Dr.ORUÇ ŞAHİN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 4 Uzm.Dr.ORUÇ ŞAHİN 19.10.2021 13:30-17:00 Heyet
Nöroloji NÖROLOJİ POL. 5 Uzm.Dr.ZÜLAL ÖZER 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 1 Op.Dr.ALİ İHSAN TUĞRUL 19.10.2021 08:00-17:00 Yıllık İzin
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 7 Uzm.Dr.EREN İMAMOĞLU 19.10.2021 08:00-17:00 Ameliyatta
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 2 Op.Dr.HAKKI İSKENDER GÜNER 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 11 Uzm.Dr.İSMAİL HAKKI TERLEMEZ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 3 Op.Dr.İSMAİL KOÇAK 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 4 Op.Dr.MAHMUT ARI 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 8 Uzm.Dr.OĞUZ DAŞBADEM 19.10.2021 08:00-17:00 Heyet
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 5 Op.Dr.OKSANA KÖSE 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Ortopedi ve Travmatoloji ORTOPEDİ POL 9 (Ftr Ek Bina) Uzm.Dr.SADULLAH KARA 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Plastik, Rekonstrüktif ve Este PLASTİK CERRAHİ HEYET Uzm.Dr.ARİF YILMAZ 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.ALPER ADNAN DAĞISTAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.ALPER ADNAN DAĞISTAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.ALPER ADNAN DAĞISTAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 1 Uzm.Dr.ALPER ADNAN DAĞISTAN 19.10.2021 13:30-17:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 2 Uzm.Dr.BAŞAK DEMİREL 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 3 Uzm.Dr.BİLGE ÇETİN İLHAN 19.10.2021 08:00-17:00 İdari Görev
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 16 Uzm.Dr.EMİNE HANDE KILIÇASLAN ŞAHİN 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 4 Uzm.Dr.EMİNE YILDIZGÖREN 19.10.2021 08:00-12:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 4 Uzm.Dr.EMİNE YILDIZGÖREN 19.10.2021 12:00-13:30 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 4 Uzm.Dr.EMİNE YILDIZGÖREN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 4 Uzm.Dr.EMİNE YILDIZGÖREN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 5 Uzm.Dr.ERDİNÇ ÇİÇEK 19.10.2021 08:00-17:00 Poliklinik Değişikliği
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 19 Uzm.Dr.FATİH AYGÜNEŞ 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 20 Uzm.Dr.GONCA TEKİN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 20 Uzm.Dr.GONCA TEKİN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 20 Uzm.Dr.GONCA TEKİN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 20 Uzm.Dr.GONCA TEKİN 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 20 Uzm.Dr.GONCA TEKİN 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 6 Uzm.Dr.HATİCE YARDIM ÖZAYHAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 6 Uzm.Dr.HATİCE YARDIM ÖZAYHAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 6 Uzm.Dr.HATİCE YARDIM ÖZAYHAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 6 Uzm.Dr.HATİCE YARDIM ÖZAYHAN 19.10.2021 13:30-17:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 8 Uzm.Dr.MÜNİR KARAASLAN 19.10.2021 08:00-17:00 Heyet
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 11 Uzm.Dr.SEVDENUR CANSIZ 19.10.2021 08:00-17:00 Adli Poliklinik
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 18 Uzm.Dr.SILA ÇALIŞKAN 19.10.2021 08:00-17:00 Geçici Görevli
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 12 Uzm.Dr.ŞENAY YILDIZ BOZDOĞAN 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 12 Uzm.Dr.ŞENAY YILDIZ BOZDOĞAN 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 12 Uzm.Dr.ŞENAY YILDIZ BOZDOĞAN 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları YAZIR PSİKİYATRİ KLİNİĞİ 12 Uzm.Dr.ŞENAY YILDIZ BOZDOĞAN 19.10.2021 13:30-17:00 Serviste
Sağlık Kurulu Sağlık Kurulu 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Sağlık Kurulu Sağlık Kurulu 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Sağlık Kurulu Sağlık Kurulu 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 1 Op.Dr.ARİF ALİ GENÇTÜRK 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 1 Op.Dr.ARİF ALİ GENÇTÜRK 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 1 Op.Dr.ARİF ALİ GENÇTÜRK 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 1 Op.Dr.ARİF ALİ GENÇTÜRK 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 1 Op.Dr.ARİF ALİ GENÇTÜRK 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Üroloji ÜROLOJİ POLK.6 Op.Dr.BATUHAN ERGANİ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Üroloji ÜROLOJİ POLK.6 Op.Dr.BATUHAN ERGANİ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Üroloji ÜROLOJİ POLK.6 Op.Dr.BATUHAN ERGANİ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Üroloji ÜROLOJİ POLK.6 Op.Dr.BATUHAN ERGANİ 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Üroloji ÜROLOJİ POLK.6 Op.Dr.BATUHAN ERGANİ 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 2 Op.Dr.İBRAHİM ÜNAL 19.10.2021 08:00-17:00 Serviste
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 3 Op.Dr.KAMİL YILMAZ 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 3 Op.Dr.KAMİL YILMAZ 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 3 Op.Dr.KAMİL YILMAZ 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 3 Op.Dr.KAMİL YILMAZ 19.10.2021 13:30-17:00 Serviste
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 5 Op.Dr.MUSTAFA KUCUR 19.10.2021 08:00-09:00 Serviste
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 5 Op.Dr.MUSTAFA KUCUR 19.10.2021 09:00-12:00 Muayene
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 5 Op.Dr.MUSTAFA KUCUR 19.10.2021 12:00-13:30 Öğlen Arası
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 5 Op.Dr.MUSTAFA KUCUR 19.10.2021 13:30-16:00 Muayene
Üroloji ÜROLOJİ POLK. 5 Op.Dr.MUSTAFA KUCUR 19.10.2021 16:00-17:00 Serviste
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 09:00-12:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-16:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 13:00-18:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 19:00-23:00 Covid-19 Aşı
19.10.2021 23:00-23:50 Covid-19 Aşı
19.10.2021 23:00-23:50 Covid-19 Aşı
19.10.2021 23:00-23:50 Covid-19 Aşı
19.10.2021 23:00-23:50 Covid-19 Aşı
19.10.2021 23:00-23:50 Covid-19 Aşı
19.10.2021 23:00-23:50 Covid-19 Aşı